10.09.2020

W minioną sobotę w ramach 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu odbył się koncert piosenki literackiej "Odpowiednia pogoda na szczęście, czyli nadzieje poetów" z udziałem aktorów naszej agencji Mariusza Drężka i Marka Molaka. 

Koncert piosenki literacki...

08.09.2020

Aktorzy naszej agencji - Daria Polunina, Andrey Zhuravskyi, Piotr Siwek, Marta Kossakowska i Anna Zalevska - rozpoczynają zdjęcia w serialu fabularnym "Dom Pod Dwoma Orłami" w reżyserii Waldemara Krzystka. To wielka produkcja, w której zagra ponad dwustu aktorów.

Akcja...

29.08.2020

Aktor naszej agencji Marcel Borowiec wystąpi w doborowej obsadzie w spektaklu telewizyjnym "Inne kaczątko" Iwony Kusiak i Cezarego Żołyńskiego w reżyserii Agnieszki Błaszczak. To kolejny spektakl, który powstaje w ramach cyklu TEATROTEKA.

Warto dodać, że to już kol...

27.08.2020

Miło nam poinformować, że aktor naszej agencji Hubert Sycz zadebiutuje w pełnometrażowym filmie fabularnym "Cudak" w reżyserii Anny Kazejak. Trwają prace przygotowawcze do zdjęć. Rola Huberta Sycza wymaga od niego specjalnych przygotowań. Więcej zdradzić nie możemy. 

Wa...

27.08.2020

"The Witcher: Monster Slayer" to całkiem nowa produkcja osadzona w uniwersum Wiedźmina. Zapowiada ją teaser z udziałem aktora naszej agencji Vovy Makovskyi'ego. Twórcy zaproponują graczom grę mobilną, która wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości....

27.08.2020

Tegoroczny 57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu zapowiada się dla nas interesująco. 5. września aktorzy naszej agencji Marek Molak i Mariusz Drężek wystąpią w koncercie piosenki literackiej "Odpowiednia pogoda na szczęście, czyli nadzieje poetów".

Ko...

29.07.2020

Z dumą informujemy, że aktorka naszej agencji Daria Polunina zdobyła właśnie nagrodę dla "Najlepszej Aktorki" na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym La Jolla 2020 w San Diego za kreację głównej roli w filmie fabularnym krótkometrażowym "Wydech" w reżyserii Igora Stekole...

12.07.2020

Aktor naszej agencji Filip Orliński rozpocznie po wakacjach akademicki rok dyplomowy, a ma już w dorobku zawodowym wiele osiągnięć fabularnych, o których informujemy na bieżąco, jak również scenicznych, które wymagają aktualizacji.

Kreację Filipa Orlińskiego możemy zoba...

27.06.2020

Do obsady popularnego serialu "Ojciec Mateusz" dla TVP1 dołączyli aktorzy naszej agencji Tomasz Kocuj, Piotr Rajmund Biernat, Radomir Rospondek i Adam Szczyszczaj. 

Sandomierz to malowniczo położone miasteczko, w którym na pierwszy rzut oka czas płynie wolniej, a ż...

27.06.2020

Dobiegają końca zdjęcia do nowego filmu fabularnego Konrada Niewolskiego - "Asymetria", w którym jedną z eksponowanych ról kreuje aktor naszej agencji Marek Molak.

To będzie dużo mocniejszy film, ale też dużo głębszy - zapowiada "Asymetrię" Konrad Niewolski. Nadal...

Please reload

Wyróżnione posty

Aktorzy mają głos

10.09.2020

1/20
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów