12.07.2020

Aktor naszej agencji Filip Orliński rozpocznie po wakacjach akademicki rok dyplomowy, a ma już w dorobku zawodowym wiele osiągnięć fabularnych, o których informujemy na bieżąco, jak również scenicznych, które wymagają aktualizacji.

Kreację Filipa Orlińskiego możemy zoba...

27.06.2020

Po międzynarodowym sukcesie polskiego serialu fabularnego Netflix, według Harlana Cobena w reżyserii Leszka Dawida i Bartosza Konopki, z Hubertem Miłkowskim w obsadzie, dla aktora naszej agencji przyszła pora na wyzwanie - udział w filmie fabularnym "Wszystkie nasze st...

27.06.2020

Do obsady popularnego serialu "Ojciec Mateusz" dla TVP1 dołączyli aktorzy naszej agencji Tomasz Kocuj, Piotr Rajmund Biernat, Radomir Rospondek i Adam Szczyszczaj. 

Sandomierz to malowniczo położone miasteczko, w którym na pierwszy rzut oka czas płynie wolniej, a ż...

27.06.2020

Dobiegają końca zdjęcia do nowego filmu fabularnego Konrada Niewolskiego - "Asymetria", w którym jedną z eksponowanych ról kreuje aktor naszej agencji Marek Molak.

To będzie dużo mocniejszy film, ale też dużo głębszy - zapowiada "Asymetrię" Konrad Niewolski. Nadal...

21.06.2020

Ekipy filmowe powracają na plany zdjęciowe wstrzymane z powodu epidemii koronawirusa. Jedną z nowości przygotowywanych przez Telewizję Polsat jest serial fabularny "Miasto długów" w reżyserii Bartosza Prokopowicza i Jana Hryniaka.

W stałej obsadzie "Miasta dłu...

18.06.2020

Produkcje kryminalne w ostatnich latach stały się popisowym elementem ramówki stacji TVN, a co za tym idzie również platformy streamingowej Player - serwisu VOD.

Natomiast produkcją własną serwisu player.pl jest serial fabularny "Szadz" w reżyserii Sławomira Fabickiego...

16.06.2020

Nowy polski serial fabularny Netflix "W" głębi lasu" ("The Woods") miał swoją światową premierę 12 czerwca. Ekranizacja bestesellerowej książki Harlana Cobena to bardzo dobra adaptacja w reżyserii Leszka Dawida i Bartosza Konopki, świetnie sfilmowana przez Pawła Flisa....

16.06.2020

Trwają przygotowania zdjęć do nowego filmu fabularnego "Na dwa głosy" w reżyserii Piotra Trzaskalskiego, w którym dzięki zasłudze naszej agencji zadebiutuje na dużym ekranie studentka Olga Rayska.

Twórczość Piotra Trzaskalskiego jest wysokiej próby. Autor scenariuszy i...

30.05.2020

Film fabularny "Orzeł. Ostatni patrol" ("The Last Mission") w reżyserii Jacka Bławuta, z aktorem naszej agencji Michałem Miszą Czornym w obsadzie, jest jednym z pięciu wybranych do prezentacji w ramach tegorocznego programu New Horizons' Polish Days Goes to Cannes.

Międ...

30.05.2020

"Dziewczyny z Dubaju" to fabularna produkcja filmowa na podstawie książki Piotra Krysiaka, który opisał kulisy wyjazdów młodych Polek w roli luksusowych kobiet do towarzystwa arabskich szejków. Film wyreżyseruje Maria Sadowska, a wystąpi w nim m.in. Olga Rayska.

Maria S...