"Ojciec Mateusz": tu wyjątkowo przestępcy nie śpią

Do obsady popularnego serialu "Ojciec Mateusz" dla TVP1 dołączyli aktorzy naszej agencji Tomasz Kocuj, Piotr Rajmund Biernat, Radomir Rospondek i Adam Szczyszczaj. Sandomierz to malowniczo położone miasteczko, w którym na pierwszy rzut oka czas płynie wolniej, a życie wydaje się spokojniejsze. Jednak tu wyjątkowo przestępcy nie śpią - jak wynika z fabuły serialu "Ojciec Mateusz". "Ojciec Mateusz" to serial fabularny, który TVP1 emituje od 2008 roku. Jest oparty na włoskiej produkcji. Od tej pory doczekał się już 23. sezonów.

"Asymetria". To będzie dużo mocniejszy film

Dobiegają końca zdjęcia do nowego filmu fabularnego Konrada Niewolskiego - "Asymetria", w którym jedną z eksponowanych ról kreuje aktor naszej agencji Marek Molak. To będzie dużo mocniejszy film, ale też dużo głębszy - zapowiada "Asymetrię" Konrad Niewolski. Nadal interesuje go zachowanie człowieka wobec różnych ekstremalnych sytuacji i okoliczności, w których stawia nas życie. Znowu zmierzy się z odpowiedzialnością, z poświęceniem życia za pewne wartości. W tym filmie miłość wystawiona jest na arcytrudną próbę w sytuacji, z której nie ma dobrego wyjścia. Premiera filmu fabularnego "Asymetria" w reżyserii Konrada Niewolskiego, z aktorem naszej agencji Markiem Molakiem w jednej z pierwszoplan

W "Mieście długów"

Ekipy filmowe powracają na plany zdjęciowe wstrzymane z powodu epidemii koronawirusa. Jedną z nowości przygotowywanych przez Telewizję Polsat jest serial fabularny "Miasto długów" w reżyserii Bartosza Prokopowicza i Jana Hryniaka. W stałej obsadzie "Miasta długów" występują m.in. aktorzy naszej agencji - Adam Szczyszczaj, Mariusz Drężek, Krzysztof Plewako-Szczerbiński. Do obsady również dołączył nasz aktor Grzegorz Falkowski. Sensacyjno-obyczajowy serial fabularny "Miasto długów" będzie miał swoją premierę na antenie Super Polsat.

"Szadz". Jak wyglądały ofiary Piotra Wysockiego?

Produkcje kryminalne w ostatnich latach stały się popisowym elementem ramówki stacji TVN, a co za tym idzie również platformy streamingowej Player - serwisu VOD. Natomiast produkcją własną serwisu player.pl jest serial fabularny "Szadz" w reżyserii Sławomira Fabickiego - adaptacja fabularna powieści Igora Brejdyganta. W obsadzie aktorka naszej agencji Katarzyna Majda oraz - tylko dzięki zasłudze naszej agencji - studentka Olga Rayska. "Szadz" to thriller z wątkiem kryminalnym w tle. Ciekawym motywem serialu jest błyskawiczne ujawnienie tożsamości seryjnego zabójcy, a szczególną uwagę zwraca pozostawiony na ciele ofiary medalik z figurką Serafina. Jak wyglądały ofiary Piotra Wysockiego?

Dobry seans Netflix: "W głębi lasu"

Nowy polski serial fabularny Netflix "W" głębi lasu" ("The Woods") miał swoją światową premierę 12 czerwca. Ekranizacja bestesellerowej książki Harlana Cobena to bardzo dobra adaptacja w reżyserii Leszka Dawida i Bartosza Konopki, świetnie sfilmowana przez Pawła Flisa. Serial "W głębi lasu" osadzony został w polskiej kulturze, a jego ścieżka dźwiękowa prezentuje polską muzykę rockową i pop z lat 90. Fabuła różni się nieco od powieści "The Woods", ale zachowane są wszystkie ważne elementy historii głównego bohatera - "Pawła Kopińskiego". Tę rolę kreują w dwóch perspektywach czasowych Grzegorz Damięcki i aktor naszej agencji Hubert Miłkowski. Czworo nastolatków wchodzi do lasu i nigdy z niego

Piotr Trzaskalski: "Na dwa głosy"

Trwają przygotowania zdjęć do nowego filmu fabularnego "Na dwa głosy" w reżyserii Piotra Trzaskalskiego, w którym dzięki zasłudze naszej agencji zadebiutuje na dużym ekranie studentka Olga Rayska. Twórczość Piotra Trzaskalskiego jest wysokiej próby. Autor scenariuszy i reżyser takich głośnych filmów jak debiutancki "Edi" (2002) i "Mój rower" (2012) przyzwyczaił nas, że jego kino to kino, które poszukuje ducha. Niesympatyczna wiadomość jest taka, że studentka aktorstwa Olga Rayska reprezentuje kategorię osób, które nie rozumieją słowa odpowiedzialność. Za przyjęte zobowiązania i skutki ich naruszeń.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

© 2019  Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki cookies

  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

Warszawa, ul. Wspólna 63 B, lok. 2, 00-687 Warszawa; kontakt: tel +48 698 46 86 56