22.03.2019

Dobiegły końca zdjęcia do drugiego sezonu serialu fabularnego TVN "Pod powierzchnią" w obsadzie z aktorem naszej agencji Damianem Mirgą, który kreuje rolę "Tomka Zagórnego".

"Tomek Zagórny" nazywany "Różowym" to głos rozsądku w grupie nastoletnich przyjaciół. Pierwszy s...

21.03.2019

Z radością informujemy, że Pan Peter Stein wybrał w castingu aktora naszej agencji Filipa Orlińskiego do obsady roli "Fiodora" w spektaklu "Borys Godunow" Aleksandra Puszkina w Teatrze Polskim w Warszawie.

"Borys Godunow" w reżyserii międzynarodowej sławy niemieckiego i...

21.03.2019

Nadrabiamy zaległości, bo trwają zdjęcia do nowego serialu historycznego "Ziuk. Młody Piłsudski" w reżyserii Jarka Marszewskiego dla TVP1, z aktorami naszej agencji w obsadzie.

Nasi kolejni aktorzy, którzy występują w serialu fabularnym "Ziuk. Młody Piłsudski" to Krysti...

21.03.2019

Telewizja Polska rozpoczęła prace nad kolejnym serialem historycznym. Inspiracją scenarzystów "Ludzi i Bogów" w reżyserii Bodo Koxa są głośne akcje bojowe, zamachy, egzekucje w okupacyjnej Warszawie, organizowane i przeprowadzane przez KEDYW - wydzielony pion organizac...

21.03.2019

Nadrabiamy zaległości, bo Teatr Telewizji to zjawisko unikatowe, które nie istnieje właściwie za granicą i liczy już sobie niemal 65 lat.

W formule Teatru Telewizji TVP doczekała się realizacji "Ekspedycja" Wiktora Szenderowicza na podstawie scenariusza i w re...

21.03.2019

Kinematografia Ukrainy przygotowuje fabularny film biograficzny o jednej ze swoich najbardziej znanych pisarek i poetek Łesii Ukrainki, w reżyserii Nany Janelidze z Gruzji.

Główną rolę w filmie "Lesya ukrainka. Uzlíssâ" kreuje młoda aktorka Daria Polunina, z którą...

Please reload

Wyróżnione posty

Netflix to nasza specjalność

04.03.2020

1/20
Please reload

Ostatnie posty