25.05.2019

Do obsady nowego filmu fabularnego pt. "Furioza" w reżyserii Cypriana T. Olenckiego dołączyli aktorzy naszej agencji Maciej Babicz i Kamil Baryła. Wcześniej pracę na planie zdjęciowym rozpoczął już Witold Wieliński.

Film "Furioza" obrazuje świat nietolerancji rzeczywist...

25.05.2019

22 i 23 maja w Teatrze imienia Adama Mickiewicza w Częstochowie widzowie oglądali przedstawienie "Czyż nie dobija się koni?" Horace'a McCoya w reżyserii Magdaleny Piekorz z aktorką naszej agencji Hanną Zbyryt  w głównej roli żeńskiej "Glorii Beatty". Premiera odbyła si...

25.05.2019

24 maja w warszawskim Teatrze Polskim odbyła się premiera przedstawienia "Borys Godunow" Aleksandra Puszkina w reżyserii Petera Steina z aktorami naszej agencji Filipem Orlińskim, Marcinem Bubółką i Krystianem Modzelewskim w obsadzie. 

"Borys Godunow" to spotk...

17.05.2019

Już jesienią w kinach zobaczymy polski remake filmu fabularnego "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" (tytuł oryginalny "Perfetti sconosciuti") Paolo Genovese. Polska wersja włoskiego hitu nosi tytuł "(Nie)znajomi", a film wyreżyserował Tadeusz Śliwa.

W doborowe...

16.05.2019

15 i 16 maja w warszawskim Teatrze Narodowym widzowie oglądają przedstawienie "Jak być kochaną?" według Kazimierza Brandysa w reżyserii Leny Frankowskiej z aktorem naszej agencji Adamem Szczyszczajem w obsadzie. Premiera odbyła się 2 lutego.

"<Jak być kochaną?> to przed...

16.05.2019

Aktor naszej agencji Marcin Bubółka dołączył do obsady nowego serialu fabularnego o Agnieszce Osieckiej, który przygotowuje Telewizja Polska. Serial wyreżyserują Robert Gliński i Michał Rosa. 

Agnieszka Osiecka to barwna postać. Świetna poetka i autorka tekstów ponad dw...

16.05.2019

Rozpoczęły się zdjęcia do filmu fabularnego "Furioza" w reżyserii Cypriana T. Olenckiego z aktorem naszej agencji Witoldem Wielińskim w obsadzie. Reżyser portretuje świat kiboli. Świat nietolerancji rzeczywistości.

"Furioza" to drugi film fabularny Cypriana T....

13.05.2019

Aktorka naszej agencji Daria Polunina niezmiennie zaskakuje swoim talentem. Aktualnie, oprócz dwóch przedstawień teatralnych - "Hamleta" Williama Szekspira w reżyserii Mai Kleczewskiej oraz "Dziadów" Adama Mickiewicza w reżyserii Janusza Wiśniewskiego, do których się p...

12.05.2019

Do obsady nowego serialu fabularnego TVP "Ludzie i Bogowie" dołączyli aktorzy naszej agencji Krystian Modzelewski, Katarzyna Bernaś i Mariusz Drężek. 

Serial w reżyserii Bodo Koxa opowiada o największych akcjach likwidacyjnych kontrwywiadu Armii Krajowej. Scen...

12.05.2019

W Teatrze imienia Juliusza Słowackiego w Krakowie 11 i 12 maja widzowie mieli okazję zobaczyć przedstawienie "Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną" według Doroty Masłowskiej. Premiera teatralna w reżyserii Pawła Świątka, z aktorką naszej agencji Katarzyną Zawiśl...

Please reload

Wyróżnione posty

Netflix to nasza specjalność

04.03.2020