30.05.2020

Film fabularny "Orzeł. Ostatni patrol" ("The Last Mission") w reżyserii Jacka Bławuta, z aktorem naszej agencji Michałem Miszą Czornym w obsadzie, jest jednym z pięciu wybranych do prezentacji w ramach tegorocznego programu New Horizons' Polish Days Goes to Cannes.

Międ...

30.05.2020

"Dziewczyny z Dubaju" to fabularna produkcja filmowa na podstawie książki Piotra Krysiaka, który opisał kulisy wyjazdów młodych Polek w roli luksusowych kobiet do towarzystwa arabskich szejków. Film wyreżyseruje Maria Sadowska, a wystąpi w nim m.in. Olga Rayska.

Maria S...

19.05.2020

Konrad Niewolski powraca z nowym filmem fabularnym "Asymetria", w którym m.in. wystąpi aktor naszej agencji Marek Molak.

Autor kultowej "Symetrii" postanowił wrócić do ostrej, męskiej i pełnej akcji tematyki, która przyniosła mu popularność. "Asymetria", chociaż sugeruj...

19.05.2020

Z okazji Roku Świętego Jana Pawła II Paweł Woldan przygotował dla Teatru Telewizji autorski spektakl o drodze młodego Karola Wojtyły do kapłaństwa. Premiera "Powołania" w reżyserii Woldana odbyła się 18 maja w TVP1, w stulecie urodzin Karola Wojtyły. 

W spektaklu "...

13.05.2020

Już od 12 czerwca będzie można oglądać nowy polski serial fabularny platformy Netflix "W głębi lasu" w reżyserii Leszka Dawida i Bartosza Konopki.
 

Fabuła serialu "W głębi lasu" przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego (w tej roli Grzegorz Damięcki...

Please reload

Wyróżnione posty

Aktorzy mają głos

10.09.2020

1/20
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów