top of page

Katarzyna Zawiślak-Dolny w spektaklu "Z biegiem lat, z biegiem dni [gdzie jest Pepi]" w re


Po raz pierwszy w tym sezonie teatralnym widzowie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie mogli oglądać w mijającym tygodniu przedstawienie "Z biegiem lat, z biegiem dni [gdzie jest Pepi]" w reżyserii Agnieszki Glińskiej. Premiera miała miejsce 20 maja br.


Nasza aktorka Katarzyna Zawiślak-Dolny w spektaklu "Z biegiem lat, z biegiem dni [gdzie jest Pepi]" występuje jako "Dagny Juel Przybyszewska", partnerując Łukaszowi Simlatowi (jako "Stanisław Przybyszewski").


W przedstawieniu teksty czołowych polskich twórców młodopolskich - Michała Bałuckiego, Gabrieli Zapolskiej, Jana Augusta Kisielewskiego, Tadeusza Boy-Żeleńskiego nabierają nowych znaczeń. Reżyserka Agnieszka Glińska w adaptacji scenariusza Joanny Olczak-Ronikier uwypukla życiorysy krakowskich artystów i próbuje odtworzyć bieg życia własnej prababki Pepi Weiss, włączając w obręb mieszczańskich opowieści "Z biegiem lat, z biegiem dni...".

 

Zapraszamy na spektakl "Z biegiem lat, z biegiem dni [gdzie jest Pepi]" z udziałem naszej aktorki Katarzyny Zawiślak-Dolny do Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Ponownie w repertuarze 15, 16 i 17 grudnia br.


Katarzyna Zawiślak-Dolny jako "Dagny Juel Przybyszewska" w przedstawieniu "Z biegiem lat, z biegiem dni [gdzie jest Pepi]

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page