top of page

Spotkanie na 33. WFF z twórcami filmu "Milczenie polskich owiec" w reżyserii Macieja Stuhr


Poster filmu

Na 33. Warszawskim Festiwalu Filmowym już dziś, w środę 18 pazdziernika, o godzinie 18:30 wystartuje w konkursie krótkiego metrażu film fabularny "Milczenie polskich owiec" w reżyserii Macieja Stuhra, na podstawie autorskiego scenariusza.


Po pokazie konkursowym twórcy filmu - a wśród nich nasi aktorzy Dominika Kryszczyńska i Kamil Suszczyk - spotkają się z widzami festiwalu. Oboje są studentami IV. roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Po raz pierwszy w historii uczelni jej wykładowca zrealizował krótką fabułę wraz ze swoimi studentami.


Młodzi aktorzy mierzą się z filmową materią w serii mniej lub bardziej przypadkowych spotkań w pewnej kawiarni. W filmie "Milczenie polskich owiec" Dominika Kryszczyńska wcieliła się w postać "Malwiny Potrzask", która za wszelką cenę pragnie podbić filmowy świat, otwiera się, ale dopiero przed kamerą i tylko wtedy może być tak naprawdę sobą. Kamil Suszczyk zagrał rolę "Zygmunta", który pragnie zwierzyć się ze swoich fantazji, ale tylko obcą osobę jest w stanie obdarzyć zaufaniem. W konfrontacji z byłym kochankiem jest zdecydowanie mniej wylewny.

 

Zapraszamy na pokazy filmu "Milczenie polskich owiec" w reżyserii Macieja Stuhra, z udziałem naszych aktorów Dominiki Kryszczyńskiej i Kamila Suszczyka.

Kinoteka 7: środa, 18 pazdziernika, godz. 18:30, po pokazie spotkanie z twórcami

Kinoteka 7: sobota, 21 pazdziernika, godz. 21:00

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page