Dominika Kryszczyńska w głównej roli - doktor Zuzanny Marciniak - w serialu fabularnym "Lekarze na start"

18.10.2017

 

Na antenie Telewizji PULS widzowie mogą śledzić od 4 września br. perypetie pięciu młodych absolwentów medycyny w nowym serialu fabularnym "Lekarze na start". Aby zyskać rezydenturę na oddziale chirurgii, lekarze odbywają podyplomowy staż. Pracują razem, a miejsca na szpitalnej rezydenturze są tylko dwa. 

 

Nasza aktorka Dominika Kryszczyńska gra w serialu główną rolę Zuzanny Marciniak. Aktorka jest studentką IV. roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. 

 

Kreowana przez nią bohaterka jest córką słynnego i cenionego w środowisku apodyktycznego profesora chirurgii Marciniaka (Marek Ślosarski), który narzucał swoją wolę całej rodzinie. I dlatego dziś doktor Zuzanna Marciniak najbardziej pragnie wolności. Sama chce osiągnąć w życiu sukces, nie zawdzięczać go innym.

 

Pełna energii, pewna siebie, ale delikatna. Łatwo ulega emocjom. Zwłaszcza gdy widzi, że jej pacjenci są w niebezpieczeństwie. A gdy traci zimną krew, często mówi o kilka słów za dużo... i zwykle wpada w kłopoty. Ostro kłóci się z ojcem, który chce, aby przeniosła się na staż do jego szpitala.

 

Uczuciowo związana z chirurgiem Krzysztofem Kiljanem (Kamil Szklany), uparcie odrzuca jego pomoc i ukrywa związek ze starszym lekarzem. A dzień przed rozpoczęciem pracy w szpitalu poznaje Piotra Szumę (Kamil Szeptycki) - zadziornego nocnego drivera,  jak się okaże jednego z kolegów ze stażu...

Zapraszamy do oglądania serialu fabularnego "Lekarze na start" z udziałem Dominiki Kryszczyńskiej codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 16:30 w Telewizji PULS.

 

 

 

Please reload

Wyróżnione posty

Wszystkie nasze strachy

27.06.2020

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów