top of page

Dominika Kryszczyńska w głównej roli - doktor Zuzanny Marciniak - w serialu fabularnym "Lekarz


Na antenie Telewizji PULS widzowie mogą śledzić od 4 września br. perypetie pięciu młodych absolwentów medycyny w nowym serialu fabularnym "Lekarze na start". Aby zyskać rezydenturę na oddziale chirurgii, lekarze odbywają podyplomowy staż. Pracują razem, a miejsca na szpitalnej rezydenturze są tylko dwa.


Nasza aktorka Dominika Kryszczyńska gra w serialu główną rolę Zuzanny Marciniak. Aktorka jest studentką IV. roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie.


Kreowana przez nią bohaterka jest córką słynnego i cenionego w środowisku apodyktycznego profesora chirurgii Marciniaka (Marek Ślosarski), który narzucał swoją wolę całej rodzinie. I dlatego dziś doktor Zuzanna Marciniak najbardziej pragnie wolności. Sama chce osiągnąć w życiu sukces, nie zawdzięczać go innym.


Pełna energii, pewna siebie, ale delikatna. Łatwo ulega emocjom. Zwłaszcza gdy widzi, że jej pacjenci są w niebezpieczeństwie. A gdy traci zimną krew, często mówi o kilka słów za dużo... i zwykle wpada w kłopoty. Ostro kłóci się z ojcem, który chce, aby przeniosła się na staż do jego szpitala.


Uczuciowo związana z chirurgiem Krzysztofem Kiljanem (Kamil Szklany), uparcie odrzuca jego pomoc i ukrywa związek ze starszym lekarzem. A dzień przed rozpoczęciem pracy w szpitalu poznaje Piotra Szumę (Kamil Szeptycki) - zadziornego nocnego drivera, jak się okaże jednego z kolegów ze stażu...

 

Zapraszamy do oglądania serialu fabularnego "Lekarze na start" z udziałem Dominiki Kryszczyńskiej codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 16:30 w Telewizji PULS.


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page