Natalia Jędruś ma już na koncie fabularny debiut filmowy "F 63.9" w reżyserii Jarosława Sztandery

27.10.2017

 

Młodziutka aktorka naszej agencji Natalia Jędruś, studentka II. roku Wydziału Aktorskiego w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, ma już na koncie debiut filmowy. 

 

W tym roku Natalia Jędruś zagrała główną rolę żeńską "Natalia" w fabularnym filmie krótkometrażowym "F 63.9" w reżyserii i na podstawie autorskiego scenariusza Jarosława Sztandery. Film wyprodukowało Studio Munka w ramach programu dla młodych twórców "30 minut". 

 

F 63.9 to na liście WHO - Światowej Organizacji Zdrowia - numer choroby psychicznej, potocznie zwanej zakochaniem. Czy zakochaniem można manipulować? Bohater filmu został namówiony, aby rozkochać w sobie dziewczynę tylko i wyłącznie na potrzeby filmowego eksperymentu. Reżyser filmu "F 63.9" chciał, żeby młodzi aktorzy zagrali to tak wiarygodnie, aby widz mógł uwierzyć, że ogląda dokument.

W filmie fabularnym "F 63.9" główne role zagrali Natalia Jędruś i Otar Saralidze. Film otrzymał nominację do konkursu filmów krótkometrażowych na tegorocznym 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 

 

 

Please reload

Wyróżnione posty

Grzegorz Falkowski. To jest szkoła mistrzów

28.01.2020

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów