top of page

Natalia Jędruś ma już na koncie fabularny debiut filmowy "F 63.9" w reżyserii Jarosława Sz


Natalia Jędruś

Młodziutka aktorka naszej agencji Natalia Jędruś, studentka II. roku Wydziału Aktorskiego w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, ma już na koncie debiut filmowy.


W tym roku Natalia Jędruś zagrała główną rolę żeńską "Natalia" w fabularnym filmie krótkometrażowym "F 63.9" w reżyserii i na podstawie autorskiego scenariusza Jarosława Sztandery. Film wyprodukowało Studio Munka w ramach programu dla młodych twórców "30 minut".


F 63.9 to na liście WHO - Światowej Organizacji Zdrowia - numer choroby psychicznej, potocznie zwanej zakochaniem. Czy zakochaniem można manipulować? Bohater filmu został namówiony, aby rozkochać w sobie dziewczynę tylko i wyłącznie na potrzeby filmowego eksperymentu. Reżyser filmu "F 63.9" chciał, żeby młodzi aktorzy zagrali to tak wiarygodnie, aby widz mógł uwierzyć, że ogląda dokument.

 

W filmie fabularnym "F 63.9" główne role zagrali Natalia Jędruś i Otar Saralidze. Film otrzymał nominację do konkursu filmów krótkometrażowych na tegorocznym 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page