top of page

"Trzy siostry" na scenie Collegium Nobilium - Teatru Akademii Teatralnej w Warszawie


Dominika Kryszczyńska i Kamil Suszczyk

Dramat "Trzy siostry" Antoniego Czechowa to galeria charakterów, wielu odmiennych osobowości, ludzi w różnym wieku, na innych etapach życia, o zróżnicowanej wrażliwości, odmiennym odczuwaniu rzeczywistości i czasu. To opowieść o ludziach, którzy cały czas na coś czekają.


Nic zatem dziwnego, że spektakl "Trzy siostry" z udziałem studentów aktorstwa dramatycznego IV. roku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza - w tym gronie nasi aktorzy Dominika Kryszczyńska, Kamil Suszczyk, Marcin Bubółka, Agata Różycka i Hanna Skarga - zagości niebawem w listopadzie na scenie Teatru Collegium Nobilium. Studenci z powodzeniem zrealizowali ten spektakl w roku akademickim 2016/2017, w ramach zajęć "Praca nad rolą" pod opieką profesora Grzegorza Chrapkiewicza.


Główną przyczyną popularności dramatów Czechowa jest ich wartość literacka - ponadczasowość przekazu łączy się w nich z pięknem słowa - oraz sprawdzony potencjał klasycznych tekstów dramatycznych.


W przedstawieniu "Trzy siostry" Dominika Kryszczyńska wciela się w postać "Maszy" a Kamil Suszczyk w postać "Aleksandra Wierszynina". Marcin Bubółka występuje w roli "Kułygina", Agata Różycka w roli "Olgi", a Hanna Skarga w roli "Natalii Iwanownej".

 

Zapraszamy na przedstawienie "Trzy siostry" z udziałem naszych aktorów Dominiki Kryszczyńskiej, Kamila Suszczyka, Marcina Bubółki, Agaty Różyckiej i Hanny Skargi do warszawskiego Teatru Collegium Nobilium. Aktualnie w repertuarze 18 i 19 listopada oraz 7 stycznia 2018 roku.


Dominika Kryszczyńska

Kamil Suszczyk

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page