W niedzielę 12 listopada pokaz specjalny filmu "Milczenie polskich owiec" i spotkanie z twórcami

09.11.2017

 

W dniach od 8 do 12 listopada br. w Warszawie odbędzie się 16. edycja festiwalu Cinemaforum - Międzynarodowego Forum Niezależnych Filmów Fabularnych. Tylko w samym konkursie widzowie obejrzą 27 filmów z 21 krajów, w większości premierowo. Wstęp do Kinoteki w Pałacu Kultury i Nauki oraz kina Jack's na ul. Brackiej 18 w Warszawie jest bezpłatny.

 

12 listopada br. o godzinie 16:00 wydarzeniem festiwalu Cinematoforum będzie pokaz specjalny krótkometrażowego filmu fabularnego "Milczenie polskich owiec" na podstawie autorskiego scenariusza Macieja Stuhra. To jego debiut reżyserski. Po projekcji w Kinotece w odbędzie się spotkanie z reżyserem i twórcami filmu.

 

W filmie "Milczenie polskich owiec" wystąpili studenci Akademii Teatralnej w Warszawie - a ich gronie nasza aktorka Dominika Kryszczyńska i Kamil Suszczyk. Kamil Suszczyk zagrał rolę "Zygmunta", który pragnie zwierzyć się ze swoich fantazji, ale tylko obcą osobę jest w stanie obdarzyć zaufaniem. Dominika Kryszczyńska wcieliła się w postać "Malwiny Potrzask", która za wszelką cenę pragnie podbić filmowy świat, ale otwiera się dopiero przed kamerą. Tylko wtedy może być tak naprawdę sobą. 

Zapraszamy w niedzielę 12 listopada do Kinoteki (Pałac Kultury i Nauki) przy Placu Defilad 1 w Warszawie. O godzinie 16:00 pokaz specjalny filmu fabularnego "Milczenie polskich owiec"  Macieja Stuhra. Po projekcji spotkanie z twórcami filmu.

 

 

 

 

Please reload

Wyróżnione posty

Daria Polunina. Simply The Best

29.07.2020

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów