top of page

W niedzielę 12 listopada pokaz specjalny filmu "Milczenie polskich owiec" i spotkanie z tw


W dniach od 8 do 12 listopada br. w Warszawie odbędzie się 16. edycja festiwalu Cinemaforum - Międzynarodowego Forum Niezależnych Filmów Fabularnych. Tylko w samym konkursie widzowie obejrzą 27 filmów z 21 krajów, w większości premierowo. Wstęp do Kinoteki w Pałacu Kultury i Nauki oraz kina Jack's na ul. Brackiej 18 w Warszawie jest bezpłatny.


12 listopada br. o godzinie 16:00 wydarzeniem festiwalu Cinematoforum będzie pokaz specjalny krótkometrażowego filmu fabularnego "Milczenie polskich owiec" na podstawie autorskiego scenariusza Macieja Stuhra. To jego debiut reżyserski. Po projekcji w Kinotece w odbędzie się spotkanie z reżyserem i twórcami filmu.


W filmie "Milczenie polskich owiec" wystąpili studenci Akademii Teatralnej w Warszawie - a ich gronie nasza aktorka Dominika Kryszczyńska i Kamil Suszczyk. Kamil Suszczyk zagrał rolę "Zygmunta", który pragnie zwierzyć się ze swoich fantazji, ale tylko obcą osobę jest w stanie obdarzyć zaufaniem. Dominika Kryszczyńska wcieliła się w postać "Malwiny Potrzask", która za wszelką cenę pragnie podbić filmowy świat, ale otwiera się dopiero przed kamerą. Tylko wtedy może być tak naprawdę sobą.

 

Zapraszamy w niedzielę 12 listopada do Kinoteki (Pałac Kultury i Nauki) przy Placu Defilad 1 w Warszawie. O godzinie 16:00 pokaz specjalny filmu fabularnego "Milczenie polskich owiec" Macieja Stuhra. Po projekcji spotkanie z twórcami filmu.


Kamil Suszczyk jako "Zygmunt" w filmie "Milczenie polskich owiec"

Dominika Kryszczyńska jako "Malwina Potrzask" w filmie "Milczenie polskich owiec"

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page