top of page

W sieci zadebiutował zwiastun serialu historycznego "Korona królów" TVP 1


W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun reklamujący serial historyczny "Korona królów" Telewizji Polskiej. Ma być to opowieść o złotych latach Polski. Akcja rozrywa się w średniowieczu, za czasów jednego z naszych najwybitniejszych władców - Kazimierza III, zwanego Wielkim.


Z nieoficjalnych informacji wynika, że dwa pierwsze odcinki "Korony królów" telewidzowie zobaczą już w Boże Narodzenie. Premiera serialu odbędzie się w styczniu 2018 roku. W obsadzie są również nasi aktorzy - Dominika Kryszczyńska w roli "Machny - córki Kanclerza" i Witold Wieliński w roli "Garbarza Mszczuja". Więcej szczegółów zdradzić niestety nie możemy.


"Korona Królów" zapowiada się barwnie. Dawno nie było w Polsce serialu kostiumowego. Twórcy serialu podkreślają, że jest on odpowiedzią na popularne w Polsce "Wspaniałe stulecie", które jest kostiumową telenowelą. Sformatowaniem scenariusza produkcji zajęła się Iwona Łepkowska, reżyseruje Wojciech Pacyna.

 

Serial "Korona królów" będzie emitowany w Telewizji Polskiej cztery razy w tygodniu, w odcinkach 25-minutowych. Premiera w styczniu 2018 roku.


Witold Wieliński
Dominika Kryszczyńska

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page