top of page

Katarzyna Zawiślak-Dolny gościnnie w serialu fabularnym "Lekarze na start"


Od 4 września br. widzowie Telewizji PULS śledzą perypetie pięciu młodych absolwentów medycyny w nowym serialu fabularnym "Lekarze na start". Aby zyskać rezydenturę na oddziale chirurgii, lekarze odbywają podyplomowy staż. Pracują razem, a miejsca na szpitalnej rezydenturze są tylko dwa.


W serialu "Lekarze na start" w głównej roli Zuzanny Marciniak występuje nasza młoda aktorka Dominika Kryszczyńska - studentka IV. roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie.


W jednym z odcinków serialu gościnnie wystąpiła Katarzyna Zawiślak-Dolny - aktorka Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, z którą mamy również przyjemność współpracować. Zgodnie ze scenariuszem, Katarzyna Zawiślak-Dolny wcieliła się w tytułową postać odcinka "Majka". Gdy na SOR trafia mąż "Majki" z niewyjaśnioną od kilku tygodni gorączką, "Majka" nieoczekiwanie wpada w szpitalu na swojego kochanka.

 

Zapraszamy do obejrzenia odcinka 44. pt. "Majka" serialu fabularnego "Lekarze na start" z udziałem Katarzyny Zawiślak-Dolny. VOD na www.playpuls.pl


Katarzyna Zawiślak-Dolny

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page