Marcin Bubółka w filmie fabularnym w uniwersum Wiedzmina "Pół wieku poezji pózniej"


"Pół wieku poezji pózniej" to średniometrażowy film fabularny w reżyserii Jakuba Nurzyńskiego, inspirowany cyklem wiedzmińskim Andrzeja Sapkowskiego. Niezwykłość projektu polega na tym, że mamy do czynienia z filmem tworzonym "od fanów dla fanów" przez niezależną grupę twórców, którzy na co dzień zawodowo zajmują się produkcją audiowizualną.


W rolach głównych występują profesjonalni aktorzy - Mariusz Drężek jako "Lamber", Magdalena Różańska jako "Triss", Zbigniew Zamachowski jako "Jaskier" oraz aktor naszej agencji Marcin Bubółka jako "Julian" - bękarci syn "Jaskiera". Marcin Bubółka studiuje na IV. roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie.


55-minutowy film "Pół wieku poezji pózniej" ma już wyznaczoną datę oficjalnej premiery na Youtube w dniu 21 czerwca 2018 roku. Jego twórcy przygotowali trailer i całość zapowiada się wielce obiecująco.

Zapraszamy 21 czerwca 2018 roku do obejrzenia filmu fabularnego "Pół wieku poezji pózniej" (angielski tytuł "Alzur's Legacy") na Youtube.


Marcin BubółkaWyróżnione posty
Ostatnie posty