top of page

Marcin Bubółka w filmie fabularnym w uniwersum Wiedzmina "Pół wieku poezji pózniej"


"Pół wieku poezji pózniej" to średniometrażowy film fabularny w reżyserii Jakuba Nurzyńskiego, inspirowany cyklem wiedzmińskim Andrzeja Sapkowskiego. Niezwykłość projektu polega na tym, że mamy do czynienia z filmem tworzonym "od fanów dla fanów" przez niezależną grupę twórców, którzy na co dzień zawodowo zajmują się produkcją audiowizualną.


W rolach głównych występują profesjonalni aktorzy - Mariusz Drężek jako "Lamber", Magdalena Różańska jako "Triss", Zbigniew Zamachowski jako "Jaskier" oraz aktor naszej agencji Marcin Bubółka jako "Julian" - bękarci syn "Jaskiera". Marcin Bubółka studiuje na IV. roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie.


55-minutowy film "Pół wieku poezji pózniej" ma już wyznaczoną datę oficjalnej premiery na Youtube w dniu 21 czerwca 2018 roku. Jego twórcy przygotowali trailer i całość zapowiada się wielce obiecująco.

 

Zapraszamy 21 czerwca 2018 roku do obejrzenia filmu fabularnego "Pół wieku poezji pózniej" (angielski tytuł "Alzur's Legacy") na Youtube.


Marcin BubółkaWyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page