top of page

Dominika Kryszczyńska jako "Kaja" w stałej obsadzie serialu fabularnego "Przyjaciółki


Dominika Kryszczyńska

Serial fabularny Telewizji POLSAT "Przyjaciółki" w reżyserii Grzegorza Kuczeriszki pokochały miliony Polek. Któż nie marzyłby o przyjaciółkach, które zawsze, o każdej porze znajdą dla siebie czas i wspierają się w każdej życiowej sytuacji? Gdy tylko jedna z nich - "Inga" (Małgorzata Socha), "Patrycja" (Joanna Liszowska), "Zuza" (Anita Sokołowska) czy "Anka" (Magdalena Stużyńska) - traci grunt pod nogami, wkraczają trzy pozostałe, gotowe przezwyciężyć problemy.


Wraz z dwójką popularnych polskich aktorów, do stałej obsady serialu Przyjaciółki" dołączyła właśnie aktorka naszej agencji Dominika Kryszczyńska - studentka IV. roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Dominika Kryszczyńska zagra rolę ich serialowej córki "Kai". Jednak nie możemy jeszcze ujawnić ich nazwisk.


Warto wiedzieć, że aktorka z powodzeniem zadebiutowała już na małym ekranie, w głównej roli żeńskiej "Zuzanny Marciniak" w serialu fabularnym "Lekarze na start" (Telewizja Puls). Aktualnie Dominika Kryszczyńska realizuje zdjęcia do serialu fabularnego "Korona królów", w którym wciela się w postać "Machny - siostrzenicy Kanclerza" (TVP 1).

 

Zapraszamy do oglądania serialu fabularnego "Przyjaciółki" w Telewizji POLSAT z udziałem Dominiki Kryszczyńskiej w roli "Kai". Premiera nowej serii wiosną 2018 roku.


Główne bohaterki serialu fabularnego "Przyjaciółki"
Dominika Kryszczyńska

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page