top of page

Witamy w naszym gronie aktora Macieja Babicza - studenta IV. roku Akademii Teatralnej w Warszawie


Maciej Babicz

Jest nam niezmiernie miło, że dołączył do nas Maciej Babicz - student IV. roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Maciej Babicz występuje aktualnie jako "Sade" w spektaklu dyplomowym "Marat/Sade" Petera Weissa, w opracowaniu i w reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego. Premiera odbyła się 8 grudnia br. w Teatrze Collegium Nobilium w Warszawie. Najbliższe przedstawienia w repertuarze już 9 i 10 stycznia oraz 13 i 14 lutego 2018 roku.


Warto wiedzieć, że Maciej Babicz występuje gościnnie na deskach Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie w przedstawieniu komediowym "Porachunki z katem" Martina McDonagha, w reżyserii Marcina Hycnara - jednego z filarów Teatru Narodowego w Warszawie. Aktor wciela się w postać "Mooneya", dysponując ogromną energią i talentem.


Za tę właśnie rolę Maciej Babicz otrzymał wyróżnienie aktorskie na XXI. Ogólnopolskim Festiwalu Komedii TALIA 2017 w Tarnowie.

 

Zapraszamy na przedstawienia teatralne z udziałem Macieja Babicza: 9 i 10 stycznia 2018 roku na spektakl dyplomowy "Marat/Sade" w reż. Wawrzyńca Kostrzewskiego w Teatrze Collegium Nobilium w Warszawie oraz na spektakl "Porachunki z katem" w reż. Marcina Hycnara w dniu 12 stycznia 2018 roku w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page