top of page

Telewizja POLSAT wiosną 2018 roku pokaże kolejną edycję serialu fabularnego "Przyjaciółki"


Dominika Kryszczyńska i Roma Gąsiorowska

Telewizja POLSAT podjęła decyzję o emisji jedenastego sezonu serialu fabularnego "Przyjaciółki" (reżyseria i zdjącia Grzegorz Kuczeriszka) w wiosennej ramówce 2018 roku. Produkcja notuje świetne wyniki oglądalności zarówno w telewizji, jak i w internecie.


Nina Terentiew - dyrektor programowa oraz członek zarządu Telewizji POLSAT zapowiada, że w nowych odcinkach produkcji pojawi się nowa ważna i ekscytująca postać.


Zdjęcia do nowego sezonu "Przyjaciółek" rozpoczęły się w grudniu br. Aktorka naszej agencji, Dominika Kryszczyńska gra w serialu "Kaję", córkę "Wiki".


Dominika Kryszczyńska jest studentką IV. roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. To jej kolejna kreacja aktorska. W serialu fabularnym "Lekarze na start" (Telewizja Puls) występuje w głównej roli żeńskiej "Zuzanny Marciniak". W serialu fabularnym "Korona królów" (TVP1) wciela się w postać "Machny - siostrzenicy Kanclerza".

 

Zapraszamy do oglądania serialu fabularnego "Przyjaciółki" w Telewizji POLSAT z udziałem Dominiki Kryszczyńskiej w roli "Kai". Kolejny sezon produkcji pokazywany będzie w wiosennej ramówce w dotychczasowym paśmie - w czwartki po godzinie 21:00.


Dominika Kryszczyńska

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page