top of page

Radomir Rospondek jako "Tomasz Beksiński" w przedstawieniu "Beksińscy"


Radomir Rospondek

W nocy z 21 na 22 lutego 2005 roku znany malarz, Zdzisław Beksiński, został zamordowany w swoim mieszkaniu. Na ciele zabitego stwierdzono kilkanaście ran kłutych. Tak brzmiał chłodny, lakoniczny komunikat mediów. W tamtej chwili nastał koniec i zarazem początek rodziny Beksińskich.


Inspirując się książką Magdaleny Grzybałkowskiej "Beksińscy. Portret podwójny", Michał Siegoczyński wyreżyserował w Teatrze Polskim w Bydgoszczy przedstawienie "Beksińscy" - emocjonalną mapę rodziny. Premiera odbyła się 25 listopada 2017 roku.


W roli "Tomasza Beksińskiego" gościnnie występuje aktor naszej agencji Radomir Rospondek. "Beksińscy" to spektakl o ogromnej samotności i niemożności okazywania uczuć, ale też o miłości, która jest zródłem akceptacji i zrozumienia nawet najbardziej irracjonalnych zachowań i postaw.

 

Zapraszamy na przedstawienie "Beksińscy" z gościnnym udziałem aktora naszej agencji Radomira Rospondka. Najbliższe spektakle 24, 25, 26 i 27 stycznia oraz 7, 8 i 9 lutego w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Kolejne w repertuarze 6, 7, 8, 9 i 10 marca.


Radomir Rospondek jako "Tomasz Beksiński" w przedstawieniu "Beksińscy"

Radomir Rospondek jako "Tomasz Beksiński" w przedstawieniu "Beksińscy"

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page