top of page

Nowa energia! Konrad Pawicki rozpoczyna zdjęcia w serialu fabularnym "Drogi wolności"


Konrad Pawicki

Już 9 stycznia aktor naszej agencji Konrad Pawicki rozpoczyna zdjęcia do nowego serialu fabularnego "Drogi wolności" w reżyserii Macieja Migasa.


Serial historyczny "Drogi wolności" to historia trzech młodych sióstr, które pod koniec toczącej się Pierwszej Wojny Światowej zakładają w Krakowie nowy tygodnik. Dziewczyny mają bardzo skomplikowaną historię rodzinną, która sięga ucieczki z zaboru rosyjskiego do Galicji.


Konrad Pawicki wcieli się w postać krakowskiego księgarza "Władysława Hasefera", ojca narzeczonego "Maryni" - jednej z trzech głównych bohaterek rodzinnej sagi "Drogi wolności".


Pierwszy sezon serialu będzie obejmować lata 1914-1926. Ukaże eksplozję energii Polaków, którzy po 120 latach odzyskali niepodległość po zakończeniu Wielkiej Wojny; losy krakowskiej rodziny na przestrzeni wielu lat; proces zmiany pozycji społecznej kobiet i zmiany obyczajowe.


Konrad Pawicki jest aktorem szczecińskiego Teatru Współczesnego od 1990 roku.

 

Zapraszamy telewidzów do oglądanie serialu fabularnego "Drogi wolności" w reżyserii Macieja Migasa, z udziałem Konrada Pawickiego. Premiera historycznej sagi rodzinnej jesienią 2018 roku.


Konrad Pawicki

Konrad Pawicki

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page