top of page

Wydarzenie: spektakl "Trzy siostry" Czechowa w Teatrze Collegium Nobilium


Kamil Suszczyk i Dominika Kryszczyńska w przedstawieniu "Trzy siostry"

Spektakl "Trzy siostry" Antoniego Czechowa, wystawiany w Teatrze Collegium Nobilium w Warszawie, od razu stał się wydarzeniem. I to jeszcze realizowany jako spektakl - egzamin studentów Akademii Teatralnej z "Pracy nad rolą" u Grzegorza Chrapkiewicza w semestrze zimowym w roku akademickim 2016/2017!


W przedstawieniu Teatru Collegium Nobilium "Trzy siostry" występują aktorzy naszej agencji - Dominika Kryszczyńska jako "Masza"; Kamil Suszczyk, który wciela się w postać "Wierszynina"; Marcin Bubółka jako "Kułygin".


Wszyscy bohaterowie dramatu tylko pozornie prowadzą ze sobą niekończące się rozmowy. Tak naprawdę są to charakterystyczne dla postaci Czechowa "dialogi głuchych". Pomimo tego, w postaciach sztuki "Trzy siostry" można odnalezć bardzo dużo emocji, uczuć, bliskiego nam, współczesnym, rozumienia świata.

 

Zapraszamy 7 stycznia br. na przedstawienie "Trzy siostry" z udziałem aktorów naszej agencji Dominiki Kryszczyńskiej, Kamila Suszczyka i Marcina Bubółki do warszawskiego Teatru Collegium Nobilium. Następne przedstawienie już 19 lutego br.

Afisz przedstawienia "Trzy siostry" Czechowa w Teatrze Collegium Nobilium

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page