top of page

Teatr w Telewizji - "Marilyn x 2": Hanna Zbyryt-Giewont w autorskiej interpretacji Marilyn


Afisz recitalu autorskiego Hanny Zbyryt-Giewont "Marilyn x 2"

W każdy drugi poniedziałek miesiąca o godz. 19:00 w Studio 2 TVP w Krakowie przy ulicy Krzemionki 30 wystawiane są kameralne spektakle teatralne, warte obejrzenia przez widzów.


W poniedziałek 15 stycznia br. w Studio 2 TVP w Krakowie wystąpi w swoim autorskim recitalu "Marilyn x 2" aktorka naszej agencji Hanna Zbyryt-Giewont. Towarzyszy jej Wojciech Inglot (pianino, saksofon), autor aranżacji muzycznej recitalu wyreżyserowanego osobiście przez aktorkę.


Platynowe loki, przymrużone oczy, krwistoczerwone usta... Któż choć przez chwilę nie zapragnął być jak Marilyn Monroe, albo być obdarzonym jej spojrzeniem? Wzruszające piosenki recitalu "Marilyn x 2" w wykonaniu Hanny Zbyryt-Giewont ukażą Państwu spontaniczną, chwilami złośliwą, czasem wybuchową postać kobiety, której śmiech zarażał wszystkich wokół.

 

Zapraszamy do Studio 2 TVP w Krakowie przy ulicy Krzemionki 30 w sobotę 15 stycznia br. o godz. 19:00 na autorski recital piosenek "Marilyn x 2" w wykonaniu i reżyserii aktorki naszej agencji Hanny Zbyryt-Giewont.


Hanna Zbyryt-Giewont

Hanna Zbyryt-Giewont

Afisz recitalu autorskiego Hanny Zbyryt-Giewont "Marilyn x 2"

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page