top of page

Babę zesłał Bóg. Recital aktorki Iwony Chołuj


Afisz recitalu aktorki "Babę zesłał Bóg".

W piątkowy wieczór 19 stycznia br. o godzinie 19:00, na scenie OPK "Gaude Mater" w Częstochowie wystąpi aktorka naszej agencji Iwona Chołuj, która w recitalu "Babę zesłał Bóg" zaśpiewa między innymi utwory z repertuaru polskich piosenek.


Iwona Chołuj, aktorka i wokalistka, od 1996 roku jest aktorką Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, zadebiutowała na scenie Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Współpracowała z Teatrem Syrena w Warszawie, Teatrem Projekt Warszawa i Teatrem bez Sceny w Katowicach.


Iwonie Chołuj towarzyszy zespół muzyczny w składzie: Mieczysław Hłond (akordeon), Andrzej Młodkowski (fortepian), Eugeniusz Marszałek (kontrabas), Andrzej Wardęga (perkusja).

 

Zapraszamy w piątek 19 stycznia br. o godz. 19:00 na recital piosenek "Babę zesłał Bóg" w wykonaniu aktorki naszej agencji Iwony Chołuj, do Ośrodka Promocji Kultury "Gaude Mater" w Częstochowie przy ulicy Dąbrowskiego 1.


Iwona Chołuj i Henryk Talar w spektaklu "W starych dekoracjach"

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page