top of page

Martyna Byczkowska jako "Julia" w obsadzie serialu fabularnego "O mnie się nie martw&


Martyna Byczkowska

To już pewne! Już wiosną telewidzowie będą mogli oglądać 8. sezon popularnego serialu fabularnego TVP2 "O mnie się nie martw" i śledzić perypetie "Igi" (Joanna Kulig), "Marcina" (Stefan Pawłowski), "Krzyśka" (Paweł Domagała) i "Jakuba" - w tej roli Kuba Wesołowski, który będzie chciał odzyskać partnerkę sprzed lat "Igę".


Do obsady serialu "O mnie się nie martw" dołączyła właśnie aktorka naszej agencji Martyna Byczkowska - studentka IV. roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Martyna Byczkowska zagra rolę "Julii". Jednak więcej zdradzić jeszcze nie możemy.


To jej kolejna telewizyjna kreacja aktorska. W 2017 roku wystąpiła w trzech spektaklach Teatru Telewizji Polskiej: "Listy do Rosji" w reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego (jako "Księżna grymaśna"), "Sprawa Rity G." w reżyserii Darii Kopiec (w roli "Lusi Zarembianki") i "Wariat" w reżyserii Jakuba Cumana (jako "Pielęgniarka").

 

Zapraszamy telewidzów do oglądanie serialu fabularnego "O mnie się nie martw" z udziałem aktorki naszej agencji Martyny Byczkowskiej. Premiera nowego sezonu serialu już wiosną 2018 roku w TVP2.


Martyna Byczkowska

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page