top of page

Porozmawiajmy o uczuciach. Spektakl dyplomowy "Iluzje" Wyrypajewa w Teatrze Collegium Nobi


W sztuce "Iluzje", którą autor klasyfikuje jako komedię, spotykają się dwa małżeństwa, by rozmawiać o miłości, o tym co łączy, a co dzieli. Iwan Wyrypajew napisał "Iluzje" na czterech 30-35-letnich aktorów, którzy przedstawiają historię z perspektywy osób po osiemdziesiątce.


W spektaklu dyplomowym "Iluzje", który będzie miał premierę 3 lutego br. na scenie warszawskiego Teatru Collegium Nobilium, opowiadać będą nie cztery, a jedenaście osób - studentów Akademii Teatralnej, którzy mają po dwadzieścia kilka lat. Wśród nich aktorzy naszej agencji - Kamil Suszczyk, Agata Różycka, Anna Lemieszek i Marcin Bubółka.


Przedstawienie wyreżyserował Wojciech Urbański. Co z tego wyniknie? Jak mówi reżyser: "To ciekawe zobaczyć, jak grupa młodych ludzi, przed którymi rozciąga się perspektywa całego życia opowiada o ludziach, którzy są na końcu tej drogi."

 

Zapraszamy na spektakl dyplomowy "Iluzje" z udziałem aktorów naszej agencji Kamila Suszczyka, Agaty Różyckiej, Anny Lemieszek i Marcina Bubółki do warszawskiego Teatru Collegium Nobilium. Premiera 3 lutego br. Kolejne przedstawienia 4, 5 i 6 lutego br. W repertuarze również 22 i 23 marca oraz 27 kwietnia.


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page