top of page

Witamy w naszym gronie Adama Szczyszczaja - już od nowego sezonu aktora Teatru Narodowego


Adam Szczyszczaj

Jest nam niezmiernie miło, że rozpoczynamy współpracę z Adamem Szczyszczajem - aktorem Teatru Polskiego we Wrocławiu od czasu ukończenia w 2005 roku studiów w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie.


Adam Szczyszczaj dołączy do zespołu Teatru Narodowego w Warszawie w nadchodzącym sezonie teatralnym. Obecnie można oglądać aktora w warszawskim Nowym Teatrze, w roli "Maxa Broda - szefa kancelarii" w przedstawieniu "Proces" reżyserowanym przez Krystiana Lupę.


Kafka w swojej powieści "Proces" pytał, jak człowiek może być winny? Spektakl Lupy odpowiada pytaniem: jak człowiek w dzisiejszym świecie może być niewinny?


Kreacje teatralne Adama Szczyszczaja są wyraziste i warto śledzić pracę tego aktora. Na scenie umiejętnie buduje kluczowe znaczenia przy pomocy mikrogestów i misternie utkanych sieci znaczeń.

 

Zapraszamy na przedstawienie "Proces" w reżyserii Krystiana Lupy z udziałem aktora naszej agencji Adana Szczyszczaja. Najbliższe spektakle 16, 17 i 18 lutego br. w Nowym Teatrze w Warszawie. Premiera odbyła się 15 listopada 2017 roku.


Adam Szczyszaj podczas próby przedstawienia "Proces" w reżyserii Krystiana Lupy

Adam Szczyszaj podczas próby przedstawienia "Proces" w reżyserii Krystiana Lupy

Adam Szczyszczaj

Krystian Lupa podczas próby przedstawienia "Proces"

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page