top of page

"Korona królów": czego postaci mogą nauczyć aktorów ?


Serial fabularny "Korona królów" (screen)

Serial historyczny "Korona królów" już od premiery podzielił widzów. Dla każdego oznacza to coś innego. Bardzo duża część widzów przypomni sobie, albo wręcz dowie się, że w Polsce było kiedyś średniowiecze. Miłośnicy kina i historii są dużo bardziej krytyczni. Niewątpliwie cieniem kładło się zbyt duże tempo tworzenia historycznej produkcji.


Do oglądających "Koronę królów" należy dyrektor programowy TVN Edward Miszczak, który przyznał się, że jest wiernym widzem serialu i ogląda prawie każdy odcinek. Akcja serialu "Korona królów" rozgrywa się wokół utrzymania ziem połączonych przez króla Władysława Łokietka w jedno państwo, który przekazuje władzę swemu synowi Kazimierzowi Wielkiemu.


W obsadzie serialu są również aktorzy z naszej agencji. Witold Wieliński wciela się w postać "Garbarza Mszczuja". Dominika Kryszczyńska występuje w roli "Machny - siostrzenicy Kanclerza". Więcej szczegółów zdradzić nie możemy.


Zapraszamy do oglądania premierowych odcinków "Korony królów" z udziałem Witolda Wielińskiego - już od odcinka 34 w poniedziałek 26 lutego, oraz Dominiki Kryszczyńskiej - już od odcinka 36 w środę 28 lutego.

 

Serial fabularny "Korona królów" jest emitowany od 1 stycznia br. w Telewizji Polskiej, cztery razy w tygodniu o godz. 18:30, w odcinkach 25-minutowych.

Tomasz Sapryk  jako "Zbigniew ze Szczyrzyca herbu Drużyna - Kanclerz Władysława Łokietka"

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page