top of page

Niekończąca się inspiracja. Nowy solowy album płytowy Artura Gotza z przebojami Kabaretu Starszych P


W Walentynki 2018 ukaże się solowy album płytowy, trzeci w twórczości aktora naszej agencji Artura Gotza, z nowymi interpretacjami przebojów legendarnego Kabaretu Starszych Panów.


Kabaret Starszych Panów - autorski kabaret Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory - debiutował 60 lat temu występem w Telewizji Polskiej. Jerzy Wasowski komponował muzykę, Jeremi Przybora pisał teksty, razem z nimi występowali najwybitniejsi. Kabaret istniał 8 lat, nagrano 16 programów.


Na płytę "Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz" składają się wielkie szlagiery - m.in.: Addio pomidory, Jeżeli kochać, Już nie kąpiesz się dla mnie, Rodzina, Piosenka jest dobra na wszystko, Ballada z trupem i wiele innych.


Artur Gotz jest aktorem i wokalistą. Artysta zagrał ponad 350 koncertów w kraju i za granicą. Współpracuje z warszawskim Teatrem 6. Piętro i z Teatrem Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.

 

Zapraszamy na koncert "Artur Gotz - Kabaret Starszych Panów" i warszawską premierę płyty artysty już 1 marca br. do Teatrugalerii STUDIO w Pałacu Kultury i Nauki przy Placu Defilad 1 w Warszawie.

Artur Gotz
Artur Gotz

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page