top of page

Witamy w naszym gronie aktorkę Annę Lemieszek - studentkę IV. roku Akademii Teatralnej w Warszawie


Anna Lemieszek

Jest nam niezmiernie miło, że dołączyła do nas Anna Lemieszek - studentka IV. roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Razem z aktorami naszej agencji - Kamilem Suszczykiem, Marcinem Bubółką i Agatą Różycką, Anna Lemieszek występuje obecnie w spektaklu dyplomowym "Iluzje" Iwana Wyrypajewa w reżyserii Wojciecha Urbańskiego. Najbliższe przedstawienia w repertuarze Teatru Collegium Nobilium w Warszawie już 22 i 23 marca. Premiera odbyła się 3 lutego br.


To ten rodzaj teatru, który polega na nieustannym byciu w kontakcie z widzem. Aktorzy "Iluzji" są cały czas na scenie, stanowią zespół. Każdy opowiada historię. Nie ma dialogów. Efekt jest osobisty, a nawet prywatny.


Annę Lemieszek oglądać mogliśmy również w warszawskim Teatrze SOHO w przedstawieniu "Żyjemy w najlepszym z możliwych światów" Alicji Kobielarz w reżyserii Karoliny Kowalczyk i Alicji Kobielarz. Scenariusz inspirowany jest ikoniczną przedwojenną fotografią, która przedstawia cztery dziewczyny na nadwiślańskiej plaży Poniatówka w Warszawie.

 

Zapraszamy na przedstawienie "Iluzje" w reżyserii Wojciecha Urbańskiego, z udziałem aktorów naszej agencji - Anny Lemieszek, Agaty Różyckiej, Kamila Suszczyka i Marcina Bubółki. W repertuarze 22 i 23 lutego br. o godz. 17:30 i 19:30 w Teatrze Collegium Nobilium w Warszawie.


Anna Lemieszek

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page