top of page

Martyna Byczkowska rozpoczyna zdjęcia w serialu fabularnym "O mnie się nie martw"


Martyna Byczkowska

Martyna Byczkowska, aktorka naszej agencji, w środę 14 lutego rozpoczyna zdjęcia w serialu fabularnym "O mnie się nie martw". Martyna Byczkowska jest studentką IV. roku Akademii Teatralnej i w serialu wcieli się w postać "Julii".


Już wiosną telewidzowie będą mogli oglądać 8. sezon popularnego serialu fabularnego TVP2 "O mnie się nie martw" i śledzić perypetie "Igi" (Joanna Kulig), "Marcina" (Stefan Pawłowski), "Krzyśka" (Paweł Domagała) i "Jakuba" (Kuba Wesołowski).


Serialowa córka "Igi", "Helenka" (Maja Kwaśny), będzie oczarowana nowym lokatorem kamienicy "Kamilem" (Adam Turczyk). To młodszy brat "Jakuba" rozpoczynający studia medyczne. Jaką rolę odegra we wszystkim "Julia" (Martyna Byczkowska) ?


"Julia" to kolejna telewizyjna kreacja aktorska Martyny Byczkowskiej. W 2017 roku wystąpiła w trzech spektaklach Teatru Telewizji Polskiej: "Sprawa Rity G." w reżyserii Darii Kopiec (w roli "Lusi Zarembianki"), "Listy do Rosji" w reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego (jako "Księżna grymaśna") i "Wariat" w reżyserii Jakuba Cumana (jako "Pielęgniarka").

 

Zapraszamy telewidzów do oglądanie serialu fabularnego "O mnie się nie martw" z udziałem aktorki naszej agencji Martyny Byczkowskiej. Premiera nowego sezonu serialu już 2 marca 2018 roku w TVP2.


Joanna Kulig i Stefan Pawłowski w serialu fabularnym "O mnie się nie martw"

Joanna Kulig i Kuba Wesołowski w serialu fabularnym "O mnie się nie martw"

Adam Turczyk

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page