top of page

Malwina Czekaj: A niech to czykolada!


Widzowie Teatru BAJ w Warszawie będą mogli w lutym br. oglądać młodą aktorkę naszej agencji Malwinę Czekaj w przedstawieniu "A niech ta czykolada!" w reżyserii Ewy Piotrowskiej. To spektakl dla detektywów. W spektaklu ukryta jest zagadka.


Malwina Czekaj została w 2017 roku laureatką prestiżowej Nagrody im. Leona Schillera, w uznaniu za jej dokonania teatralne przez Zarząd ZASP - Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji (dawniej Związek Artystów Scen Polskich). Jest absolwentką PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie Wydział Lalkarski we Wrocławiu oraz aktorką Teatru Baj w Warszawie.


Tym samym Malwina Czekaj dołączyła do fantastycznego grona aktorów - laureatów Nagrody im. Leona Schillera. Należą do niego takie znakomitości jak Wojciech Pszoniak, Krzysztof Kolberger, Jerzy Radziwiłowicz, Joanna Szczepkowska, Marek Kondrat, Krystyna Janda, Krzysztof Globisz, Edyta Jungowska, Mirosław Baka.


Malwina Czekaj zdaniem Ewy Piotrowskiej, reżyserki przedstawienia "A niech to czykolada!", otrzymała Nagrodę im. Leona Schillera m.in. za to, że "wzbogaciła wizję wyobraznią aktorską oraz oryginalnym językiem artystycznym".


"Nagroda Schillera od ponad półwiecza zawsze podkreślała pewną podstawową sprawę, którą jest wysoka jakość - wykonawcza, realizatorska - >wnoszona< do sztuki teatralnej przez jej młodych twórców" - jak podkreśla ZASP.

 

Zapraszamy na przedstawienie "A niech to czykolada !" z udziałem aktorki naszej agencji Malwiny Czekaj. Najbliższe spektakle 17, 20, 21 i 22 lutego br. w Teatrze BAJ w Warszawie.


Malwina Czekaj
Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page