top of page

Porozmawiajmy o kobietach: Monika Obara w serialu fabularnym TVN "Druga szansa"


Monika Obara

Popularny serial fabularny TVN "Druga szansa" powraca już w poniedziałek 5 marca br. Jedno wydarzenie spowoduje, że "Monika Borecka" (Małgorzata Kożuchowska) będzie musiała zmierzyć się z problemem, który choć dotyka wielu kobiet, to wciąż pozostaje tematem tabu. Na jednym z przyjęć ktoś podrzuci jej pigułkę gwałtu i główna bohaterka serialu przeżywać będzie z tego powodu dramatyczne chwile.


W serialu "Druga szansa" wystąpi również aktorka naszej agencji Monika Obara. Monika Obara od roku 2006 jest aktorką warszawskiego Teatru STUDIO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza. Aktorkę możemy oglądać obecnie w nowym przedstawieniu "Biesy" Fiodora Dostojewskiego w reżyserii Natalii Korczakowskiej (data premiery 26 stycznia br.) i w przedstawieniu "Pocałunek kobiety pająka" Manuela Puiga w reżyserii Rafała Dziemidoka (premiera odbyła się 10 lutego 2017 roku).


Z kolei 3, 4 i 5 kwietnia powraca w repertuarze warszawskiego Teatru STUDIO sztuka "Wichrowe Wzgórza" Julii Holewińskiej i Kuby Kowalskiego, na motywach powieści Emily Bronte. W przedstawieniu Monika Obara wciela się w postać "Izabeli Linton". Obok niej występuje - jako "Hareton Earnshaw" - aktor naszej agencji Krzysztof Koła.

 

Zapraszamy telewidzów do oglądanie serialu fabularnego "Druga szansa" z udziałem aktorki naszej agencji Moniki Obary. Premiera nowego sezonu serialu 5 marca o godz. 21:30 w TVN.


Monika Obara

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page