top of page

"Twarz" warto celebrować ! "Srebrny Niedzwiedz" Berlinale 2018 dla filmu Małgorz


"Srebrnego Niedzwiedzia" tegorocznego 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie Grand Jury Prize przyznało filmowi fabularnemu "Twarz" w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej, z udziałem aktora naszej agencji Adama Szczyszczaja.

Ta przypowieść rozgrywa się w cieniu wielkiej budowy - stawianego w szczerym polu Pomnika Chrystusa Króla. Chłopak, który przy niej pracował, stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą, jak go traktować - tak w skrócie prezentuje się fabuła filmu "Twarz" Małgorzaty Szumowskiej. Odtwórcą głównej roli jest Mateusz Kościukiewicz.


- Chciałam, aby "Twarz" miała w sobie coś z baśni i stała się metaforą świata po ponad 25 latach kapitalizmu, z jego problemami i pęknięciami - mówiła na Berlinale 2018 Małgorzata Szumowska.


Adam Szczyszczaj dołączy do zespołu Teatru Narodowego w Warszawie w nadchodzącym sezonie teatralnym. Obecnie można oglądać aktora w warszawskim Nowym Teatrze, w roli "Maxa Broda - szefa kancelarii" w przedstawieniu "Proces" reżyserowanym przez Krystiana Lupę.

 

W filmie fabularnym Małgorzaty Szumowskiej "Twarz" aktor naszej agencji Adam Szczyszczaj gra rolę "Doktora Andrzeja". Premiera filmu w kinach 5 kwietnia br. Zapraszamy.


Adam Szczyszczaj

68. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlin 2018

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page