top of page

Adam Venhaus: los przynosi nam "Wojenne dziewczyny"


Adam Venhaus

Premiera 2. sezonu popularnego serialu fabularnego TVP "Wojenne dziewczyny" zaplanowana jest na 25 marca. Emisja, podobnie jak przy pierwszym sezonie, odbywać się będzie w niedzielę. Na ekrany powrócą "Irka Szczęsna", "Marysia Joachim" i "Ewka Fronczak", którym u progu dorosłego życia los przyniósł II. Wojnę Światową.


Co się wydarzy w nowym sezonie? Już na samym początku "Wojennych dziewczyn", w budynku przy Alei Jana Christiana Szucha 25 w Warszawie, gdzie mieściła się siedziba hitlerowskiej policji bezpieczeństwa i służby bezpieczeństwa na Warszawę i dystrykt warszawski, jedną z trzech głównych bohaterek "Marysię" (Aleksandra Pisula) przywita "Sturmfuhrer "Wolfgang Dresler" - oficer hitlerowskich Eskadr Ochronnych (SS). Rolę narzeczonej "Wolfganga Dreslera" powierzono Emilii Komarnickiej-Klynstra.


W nową postać serialu "Wojenne dziewczyny" - Sturmfuhrera "Wolfganga Dreslera" - wciela się aktor naszej agencji Adam Venhaus. "Dresler" to postać negatywna, ale role negatywnych bohaterów są ważną częścią opowieści filmowej. Właśnie poprzez takich bohaterów przebiegają osie fabuły. To zawsze jest wyzwanie dla aktora.


Adam Venhaus na co dzień mieszka i pracuje w Niemczech. Aktor bardzo ucieszył się, że dołączył do obsady polskiego serialu fabularnego. To dla niego możliwość odnowienia relacji z Polską, w której się urodził, i z której wyjechał jako dziecko. Jest aktorem dwujęzycznym. Mówi po polsku i niemiecku.

 

Zapraszamy telewidzów do oglądanie serialu fabularnego "Wojenne dziewczyny" z udziałem aktora naszej agencji Adama Venhausa. Premiera nowego sezonu serialu 25 marca w TVP 1.


Adam Venhaus
Kadr s serialu fabularnego "Wojenne dziewczyny" TVP
Adam Venhaus

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page