top of page

Duet idealny: Artur Gotz i przeboje wszech czasów legendarnego Kabaretu Starszych Panów


Artur Gotz

Wieczór 1 marca dostarczył nam wielu przyjemności i niespodzianek artystycznych. Aktor naszej agencji i wokalista Artur Gotz wystąpił w Teatrze STUDIO w Warszawie z nowymi interpretacjami przebojów legendarnego Kabaretu Starszych Panów.


Koncert Artura Gotza był jednocześnie warszawską premierą nowego, trzeciego solowego albumu płytowego artysty "Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów". Wokalista odnosi się z szacunkiem do pierwotnych wykonań, a piosenki Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory w jego wykonaniu połączyły to, co sentymentalne, z tym, co bliskie i aktualne człowiekowi XXI wieku.


Wydarzenie uświetnili swoją obecnością syn Jerzego Wasowskiego Grzegorz Wasowski oraz Barbara Kraftówna, która wspólnie z Arturem Gotzem zaśpiewała piosenkę z repertuaru Kabaretu Starszych Panów "W czasie deszczu dzieci się nie nudzą". Gościnnie wystąpiła Kalina Hlimi-Pawlukiewicz.


Artur Gotz jest aktorem i wokalistą. Zagrał ponad 350 koncertów w kraju i za granicą. Współpracuje z warszawskim Teatrem 6. Piętro i z Teatrem Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.

 

Nowy solowy album płytowy aktora naszej agencji i wokalisty Artura Gotza "Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów" ukaże się już w Walentynki 2018.


Artur Gotz

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page