top of page

To dopiero początek: "Drogi wolności"


Trwają zdjęcia do nowego serialu fabularnego TVP "Drogi Wolności w reżyserii Macieja Migasa, z udziałem aktora naszej agencji Konrada Pawickiego.


Fabuła "Dróg wolności" w dużej mierze jest inspirowana pamiętnikami Polek z początków XX wieku. Główny wątek to burzliwe losy rodziny Biernackich z Krakowa, ukazane na tle ważnych wydarzeń historycznych oraz przemian społecznych i obyczajowych, takich jak prawa wyborcze kobiet, emancypacja, rewolucja w modzie czy rozwój techniki, który miał wpływ na codzienne życie Polaków.


Na fali kończącej się wojny, trzy siostry - "Alina", "Marynia" (Paulina Gałązka) i "Lala" zakładają w Krakowie tygodnik "Iskra". Jego pierwszy numer ukazuje się po wielu perturbacjach 11 listopada 1918 roku.


W serialu "Drogi wolności" Konrad Pawicki wciela się w postać krakowskiego księgarza "Władysława Hasefera", ojca narzeczonego "Maryni" - jednej z trzech głównych bohaterek rodzinnej sagi Biernackich.

 

Zapraszamy telewidzów do oglądanie serialu fabularnego "Drogi wolności" w reżyserii Macieja Migasa, z udziałem aktora naszej agencji Konrada Pawickiego. Premiera historycznej sagi rodzinnej jesienią 2018 roku.


Konrad Pawicki jako "Władysław Hasefer" w serialu fabularnym "Drogi wolności"


Konrad Pawicki

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page