top of page

Adam Venhaus i "Wojenne dziewczyny". Zobaczymy, co się teraz wydarzy


Adam Venhaus w serialu fabularnym "Wojenne dziewczyny"

Od 18 marca na TVP VOD można oglądać przedpremierowy odcinek drugiego sezonu "Wojenne Dziewczyny" w reżyserii Michała Rogalskiego z wiodącym udziałem aktora naszej agencji Adama Venhausa.

Już na samym początku "Wojennych dziewczyn", w budynku przy Alei Jana Christiana Szucha 25 w Warszawie, gdzie mieściła się siedziba hitlerowskiej policji bezpieczeństwa i służby bezpieczeństwa na Warszawę i dystrykt warszawski, jedną z trzech głównych bohaterek "Marysię" (Aleksandra Pisula) przywita Sturmfuhrer "Wolfgang Dresler" - oficer hitlerowskich Eskadr Ochronnych (SS), w którą wciela się Adam Venhaus. Rolę narzeczonej "Wolfganga Dreslera" powierzono Emilii Komarnickiej-Klynstra.


Adam Venhaus bardzo ucieszył się, że dołączył do obsady polskiego serialu fabularnego. To dla niego możliwość odnowienia relacji z Polską, w której się urodził, i z której wyjechał jako dziecko. Jest aktorem dwujęzycznym. Mówi po polsku i niemiecku.

 

Zapraszamy telewidzów do oglądanie serialu fabularnego "Wojenne dziewczyny" z udziałem aktora naszej agencji Adama Venhausa. Premiera nowego sezonu serialu 25 marca w niedzielę o godz. 20:10 w TVP 1.


Adam Venhaus

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page