top of page

Wydarzenie: spektakl dyplomowy "Iluzje" na scenie Teatru Collegium Nobilium


Już 22 i 23 marca w warszawskim Teatrze Collegium Nobilium widzowie mogą oglądać kolejny spektakl dyplomowy studentów Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej "Iluzje" Iwana Wyrypajewa w reżyserii Wojciecha Urbańskiego. Premiera tego przedstawienia odbyła się 3 lutego.


W przedstawieniu "Iluzje" występują aktorzy naszej agencji - Anna Lemieszek, Hanna Skarga, Agata Różycka, Kamil Suszczyk i Marcin Bubółka.


"Ilujze" to sztuka napisana na czterech aktorów, którzy przedstawiają historię życia dwóch par po osiemdziesiątce - czworga dozgonnych przyjaciół. Ale dopóki człowiek żyje, zawsze może coś się wydarzyć, zwłaszcza gdy ma niezwykłe poczucie humoru.


W Teatrze Collegium Nobilium opowiadać będzie nie cztery, a jedenaście osób, które mają po dwadzieścia kilka lat. Młodość aktorów wnosi tu w sposób naturalny i automatyczny element poznania, świeżości, energii. Okazuje się, że opowiadanie o meandrach uczuciowych bardzo, bardzo dojrzałych ludzi z perspektywy młodości ma swój urok, wdzięk i czar.

 

Zapraszamy na spektakl dyplomowy "Iuzje" Iwana Wyrypajewa z udziałem aktorów naszej agencji Anny Lemieszek, Hanny Skargi, Agaty Różyckiej, Kamila Suszczyka i Marcina Bubółki do warszawskiego Teatru Collegium Nobilium. Aktualnie w repertuarze 22 i 23 marca. Kolejne przedstawienia 27 kwietnia.

Anna Lemieszek, Kamil Suszczyk, Agata Różycka i Marcin Bubółka w spektaklu "Iluzje"

Marcin Bubółka, Hanna Skarga, Kamil Suszczyk i Agata Różycka w spektaklu "Iluzje"

Anna Lemieszek w spektaklu "Iluzje"

Hanna Skarga w spektaklu "Iluzje"

Marcin Bubółka w spektaklu "Iluzje"

Kamil Suszczyk i Agata Różycka w spektaklu "Iluzje"

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page