"Pan T.": Krzysztof Koła

28.03.2018

 

 

Trwają zdjęcia do nowego filmu fabularnego Marcina Krzyształowicza "Pan T.". To opowieść o wewnętrznej wolności i wyobrazni, która pozwala widzieć więcej i inaczej. Tytułową rolę "Pana T." gra Paweł Wilczak.

 

Reżyser tym razem zabierze widzów do powojennej Warszawy, do świata zbuntowanych artystów i komunistycznych notabli, anarchistów i oportunistów, na intelektualne salony i do przestępczego półświatka. Przewodnikiem po tym świecie będzie pisarz zmagający się z realiami życia w socjalistycznej Polsce.

 

W filmie "Pana T." wystąpi również aktor naszej agencji Krzysztof Koła. Krzysztof Koła współpracuje z warszawskim Teatrem STUDIO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza. Aktora możemy oglądać już  3, 4 i 5 kwietnia w sztuce "Wichrowe Wzgórza" Julii Holewińskiej i Kuby Kowalskiego, na motywach powieści Emily Bronte. W przedstawieniu wyreżyserowanym przez Kubę Kowalskiego, Krzysztof Koła wciela się w postać "Haretona Earnshawa". Obok niego występuje - jako "Izabela Linton" - aktorka naszej agencji Monika Obara.

Zapraszamy do Teatru STUDIO w Warszawie 3, 4 i 5 kwietnia na przedstawienie "Wichrowe wzgórza" w reżyserii Kuby Kowalskiego, z udziałem aktorów naszej agencji - Moniki Obary i Krzysztofa Koły.

 

 

   

 

 

 

 

 

Please reload

Wyróżnione posty

Jak "Asymetria" zmieniła Marka Molaka

19.05.2020

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów