top of page

Pamiętajcie o "Trzech siostrach"


Przedstawienie "Trzy siostry" Antoniego Czechowa w Teatrze Collegium Nobilium

Przedstawienie "Trzy siostry" Antoniego Czechowa w Teatrze Collegium Nobilium

Spektakl "Trzy siostry" Antoniego Czechowa z udziałem studentów aktorstwa dramatycznego IV. roku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza - w tym gronie aktorzy naszej agencji Kamil Suszczyk, Marcin Bubółka, Agata Różycka i Hanna Skarga - od razu stał się wydarzeniem.


W przedstawieniu "Trzy siostry" w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza w warszawskim Teatrze Collegium Nobilium Kamil Suszczyk wciela się w postać "Aleksandra Wierszynina", Marcin Bubółka w postać "Kułygina". Agata Różycka występuje w roli "Olgi", Hanna Skarga w roli "Natalii Iwanownej".


Główną przyczyną popularności dramatów Czechowa jest ich wartość literacka - ponadczasowość przekazu łączy się w nich z pięknem słowa - oraz sprawdzony potencjał klasycznych tekstów dramatycznych. Postaci dramatu "Trzy siostry" wydają się niezdolne do życia we współczesnym świecie. Wspomnienie lepszego świata w oddalonej Moskwie opanowuje ich myśli i uczucia.

 

Zapraszamy na przedstawienie "Trzy siostry" z udziałem naszych aktorów naszej agencji Kamila Suszczyka, Marcina Bubółki, Agaty Różyckiej i Hanny Skargi do warszawskiego Teatru Collegium Nobilium. Aktualnie w repertuarze 26 marca oraz 16 kwietnia.


Kamil Suszczyk jako "Aleksandr Wierszynin" w spektaklu "Trzy siostry"

Marcin Bubółka jako "Kułygin" w spektaklu "Trzy siostry"

Agata Różycka jako "Olga" w spektaklu "Trzy siostry

Hanna Skarga i Agata Różycka w spektaklu "Trzy siostry"

Hanna Skarga jako "Natalia Iwanowna" w spektaklu "Trzy siostry"

Agata Różycka i Hanna Skarga podczas prób spektaklu "Trzy siostry"

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page