top of page

"Wojenne dziewczyny" Witolda Wielińskiego


Nowy sezon serialu fabularnego "Wojenne dziewczyny" w reżyserii Michała Rogalskiego dostarcza telewidzom wielu emocji. W dowodzonej przez "Ewkę" (Venessa Aleksander) akcji w Hotelu Europejskim pomaga "Marysia" (Aleksandra Pisula), która zatrudniła się w hotelowej restauracji jako kelnerka. "Marysia" będzie miała do czynienia z "Kurtem - szefem restauracji", w którego postać wciela się aktor naszej agencji Witold Wieliński.


Witold Wieliński jest aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. Ma w swoim dorobku ponad 140 ról aktorskich. Bardzo docenia role, które pozwalają na zmianę jego aktorskiego emploi. Takie role jak np. jedna z pierwszoplanowych ról "Witek - lekarz", przyjaciel "Anny Keller" (Jowita Budnik) w filmie fabularnym "Ptaki śpiewają w Kigali" w reżyserii Krzysztofa i Joanny Krauzów.


Warto dodać, że w serialu "Wojenne dziewczyny" również występuje aktor naszej agencji Adam Venhaus. Adam Venhasu jest aktorem dwujęzycznym. Mówi po polsku i niemiecku. Bardzo ucieszył się, że dołączył do obsady polskiego serialu fabularnego. To dla niego możliwość odnowienia relacji z Polską, w której się urodził, i z której wyjechał jako dziecko. Ścieżka zawodowa i dorobek aktorski tego artysty jest równie ciekawy.

 

Zapraszamy telewidzów na serial fabularny "Wojenne dziewczyny" w reżyserii Michała Rogalskiego z udziałem aktorów naszej agencji Witolda Wielińskiego i Adama Venhausa. Serial emitowny jest od 5 marca na antenie TVP1 w poniedziałki o godz. 20:25.


Witold Wieliński

Adam Venhaus

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page