top of page

Konrad Pawicki: damsko-męskie sprawy


Już od dziś do niedzieli na dużej scenie w Teatrze Współczesnym w Szczecinie solidna porcja dobrej klasy rozrywki - przedstawienie komediowe "Seks dla opornych" Michele Riml w reżyserii Justyny Celedy, z udziałem aktora naszej agencji Konrada Pawickiego. Premiera przedstawienia odbyła się 17 listopada 2012 roku.


W spektaklu "Seks dla opornych" Konrad Pawicki jako łobuzerski "Henry Lane" wraz z entuzjastyczną "Alice Lane" (Beata Zygarlicka) wyruszają na weekend do luksusowego hotelu z misją rewitalizacji swojego wieloletniego małżeństwa. Błyskotliwy tekst, znakomita gra aktorska doprowadzi widownię do łez ze śmiechu. Wartość terapeutyczna bezcenna.


"Na początku spektaklu panowie śmieją się z pań, później panie śmieją się z panów, a na koniec panowie wychodzą z teatru wpatrzeni w swoje towarzyszki".

 

Zapraszamy na przedstawienie komediowe "Seks do opornych" Michele Riml w reżyserii Justyny Celedy, z udziałem aktora naszej agencji Konrada Pawickiego. W repertuarze 18, 19, 20, 21 i 22 kwietnia w szczecińskim Teatrze Współczesnym.


Konrad Pawicki

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page