top of page

Sławek Uniatowski: "Metamorphosis"


Okładka albumu płytowego Sławka Uniatowskiego "Metamorphosis"

Pozwolimy sobie na odrobinę "prywaty", bo jest to niewątpliwie wydarzenie. Dziś, 20 kwietnia ukazuje się debiutancki (SIC!) album Sławka Uniatowskiego „METAMORPHOSIS”, na który artysta czekał trzynaście lat.


Sławek Uniatowski już w wieku trzynastu lat zaczął komponować piosenki. "Przez lata zagrał mnóstwo koncertów, w czasie których dał się poznać jako genialny wokalista o głosie porównywanym do Franka Sinatry. Świetnie czuje się w jazzie, soulu i ambitnym popie - i taka jest jego pierwsza długo oczekiwana autorska płyta <Metamorphosis>. Genialnie zaśpiewana, zmysłowa, z pięknymi melodiami, których nie da się zapomnieć. I z mądrymi tekstami, za które odpowiadają Tomasz Organek, Janusz Onufrowicz, Michał Zabłocki i Sławek Uniatowski."


Słuchaliśmy wiele razy Sławka Uniatowskiego, często w nieoczekiwanych miejscach, czasem nieoczekiwanie, jak na przykład sporo lat temu w upalną noc w Sopocie, gdzieś blisko morza niespodziewanie usłyszeliśmy aksamitny głos, a potem zobaczyliśmy Sławka przy fortepianie, można by rzec na ulicy. Wspaniałe uczucie...

 

Zapraszamy w niedzielę 22 kwietnia na minirecital i premierę płyty Sławka Uniatowskiego "Metamorphosis", całkiem w stylu artysty - blisko słuchaczy, na Hali Koszyki w Warszawie o godz. 15:00. A już 8 maja Sławek Uniatowski da koncert "Tribute to Zbigniew Wodecki" podczas "Wodecki Twist Festiwal" (8-9 maja) w Krakowie.


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page