top of page

Witamy w naszym gronie aktorkę i wokalistkę Laurę Samojłowicz


Laura Samojłowicz

Jest nam niezmiernie miło, że dołączyła do nas Laura Samojłowicz - aktorka i wokalistka, absolwentka Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W latach 2011-2012 Laura Samojłowicz była aktorką Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie.

Aktorka doskonale znana jest telewidzom popularnych seriali fabularnych. Wystąpiła m.in. w serialu "Hotel 52" Telewizji POLSAT, w którym wcieliła się główną rolę "Natalii Lipskiej" - właścicielki Hotelu "52", oraz w serialu "M jak miłość" Telewizji Polskiej w roli "Mai Chojnackiej".


Laura Samojłowicz jest aktorką śpiewającą. Wygrała VI. edycję talent show Telewizji POLSAT "Jak oni śpiewają", zdobywając "Brylantowy Mikrofon". Zaśpiewała partie wokalne w piosenkach zespołu "Funky Trip Foundation", wykorzystane właśnie w serialu "Hotel 52". Nagrała piosenkę "Eine dicke Zigarre" na potrzeby serialu fabularnego "Czas Honoru" Telewizji Polskiej.

 

Laura Samojłowicz doskonale zna język niemiecki. Urodziła się w Niemczech, gdzie spędziła wczesne dzieciństwo. Ostatnio przebywała w Niemczech, Estonii I Tajlandii. Obecnie znów mieszka w Warszawie.


Laura Samojłowicz

Laura Samojłowicz

Laura Samojłowicz

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page