top of page

Adam Venhaus: przesłuchanie to moja specjalność


W dzisiejszym premierowym odcinku serialu fabularnego Telewizji Polskiej "Wojenne Dziewczyny" w reżyserii Michała Rogalskiego znów można oglądać aktora naszej agencji Adama Venhausa.

W serialu "Wojenne dziewczyny" robi się coraz bardziej krwawo i dramatycznie, a życie może stracić każda z postaci! "Doktor Andrzej" (Sebastian Jasnoch) jest codziennie przewożony na przesłuchania z Pawiaka do gestapo na Szucha. Katowany przez "Wolfganga Dreslera" (Adam Venhaus) nie zdradza "Marysi" (Aleksandra Pisula) ani podziemia. Aby dodać mu sił, "Marysia" przebiera się w mundurek "Frania", który sprzedaje Niemcom czekoladę. Z kasetką na szyi udaje się na dziedziniec Szucha. Podchodzi do ciężarówki, która przywiozła osadzonych na Pawiaku. Wysiadający "Andrzej" rozpoznaje ją. Po chwili nadjeżdża "Margarethe", która ją także rozpoznaje...


Adam Venhaus bardzo ucieszył się, że dołączył do obsady polskiego serialu fabularnego. To dla niego możliwość odnowienia relacji z Polską, w której się urodził, i z której wyjechał jako dziecko. Jest aktorem dwujęzycznym. Mówi po polsku i niemiecku.

 

Zapraszamy telewidzów do oglądanie kolejnego odcinka serialu fabularnego "Wojenne dziewczyny" z udziałem aktora naszej agencji Adama Venhausa 13 maja w niedzielę o godz. 20:10 w TVP 1.


Adam Venhaus w serialu fabularnym "Wojenne dziewczyny"

"Marysia" (Aleksandra Pisuła) w serialu fabularnym "Wojenne dziewczyny"

Adam Venhaus

Główne bohaterki serialu fabularnego "Wojenne dziewczyny"

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page