top of page

W panteonie światowych filmowców


Tego sukcesu można się było spodziewać! Paweł Pawlikowski już filmem "Ida" wszedł do panteonu światowych reżyserów, za który został obsypany nagrodami z Oscarem i Europejską Nagrodę Filmową na czele. Natomiast wczorajszej nocy Paweł Pawlikowski został uhonorowany Złotą Palmą na 71. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes za reżyserię filmu fabularnego "Zimna wojna/Cold War" z udziałem aktorów Joanny Kulig, Tomasza Kota, Borysa Szyca, Agaty Kuleszy, Adama Ferencego, Adama Woronowicza I Adama Szyszkowskiego.


Wielce gratulujemy reżyserowi kolejnego wielkiego sukcesu! Jednocześnie gratulujemy producentowi filmu Piotrowi Dzięciołowi. To również dzięki jego wielkiej intuicji, wysublimowanemu smakowi artystycznemu, wreszcie temu, co doskonale oddaje angielskie słowo "sophisticated" powstają tak wspaniałe filmy.


I wielka radość, że Adam Szyszkowski jest znów w ekipie tak genialnych zawodowców, z którymi pracuje reżyser Paweł Pawlikowski. Aktor należy również do obsady filmu "Zimna wojna/Cold War" (i czekamy na jego fotosy z filmu). Mamy w tym swój sukces!


Warto podkreślić, że przede wszystkim mieliśmy intensywny własny wpływ na obsadę Adama Szyszkowskiego w jednej z kluczowych męskich ról "Feliksa Skiby" w filmie fabularnym "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nagrodzonym przez amerykańską Akademię Filmową w kategorii "Najlepszy film obcojęzyczny".

 

Nowy film fabularny Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna/Cold War" w polskich kinach już od 8 czerwca.


Oficjalny polski plakat filmu

Adam Szyszkowski

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page