top of page

Damian Mirga w obsadzie nowego serialu kryminalnego "Pod powierzchnią" Borysa Lankosza


Damian Mirga

Tydzień temu otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość: młodziutki aktor naszej agencji Damian Mirga, z którym rozpoczęliśmy współpracę w marcu, jest w obsadzie nowego serialu kryminalnego TVN "Pod powierzchnią" w reżyserii Borysa Lankosza!


Serial fabularny "Pod powierzchnią" to jeden z dwóch nowych seriali kryminalnych, nad którymi pracuje TVN. Kilka szczegółów dotyczących produkcji zdradził Bartłomiej Topa, który wcieli się w główną rolę. Zdradził, że serial "Pod powierzchnią" pojawi się w jesiennej ramówce telewizyjnej i stacja przewiduje drugi a może nawet i trzeci sezon. Fabuła jest oczywiście tajemnicą.


Damian Mirga jest studentem II. roku Wydziału Aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej imienia Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Aktor rozpoczyna prace przygotowawcze i próby, a wchodzi na plan zdjęciowy już w drugim dniu zdjęciowym serialu "Pod powierzchnią". Zapowiadają się więc pracowite wakacje !

 

Zapraszamy jesienią na serial kryminalny TVN "Pod powierzchnią" w reżyserii Borysa Lankosza, w którym wystąpi aktor naszej agencji Damian Mirga.

Damian Mirga

Damian Mirga

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page