top of page

Przypadki "Młodego Piłsudskiego"


Józef Piłsudski (trzeci od lewej) w 1985 roku

Telewizja publiczna przygotowuje nowy serial historyczny. To opowieść o młodzieńczych latach jednego z ojców odzyskania niepodległości, czyli okresie, który jest publiczności niemal nieznany. Produkcja poświęcona Józefowi Piłsudskiemu nosi roboczy tytuł "Młody Piłsudski". Scenarzystą i producentem kreatywnym jest Jarosław Sokół, reżyserem formatującym Jarosław Marszewski.


Obecnie nadal trwają prace castingowe. Wiemy już na pewno, że w obsadzie serialu fabularnego "Młody Piłsudski" są aktorzy naszej agencji: Adam Szczyszczaj - aktor zespołu Teatru Narodowego w Warszawie, Marcin Bubółka - student ostatniego roku Wydziału Aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej, Patryk Wereszczyński - student III. roku Akademii Teatralnej na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Zatem czekamy na kolejne decyzje obsadowe !

 

Zapraszamy jesienią, w setną rocznicę odzyskania niepodległości Polski, na odcinek specjalny serialu fabularnego TVP "Młody Piłsudski" w reżyserii Jarka Marszewskiego, w którym wystąpią aktorzy naszej agencji.


Patryk Wereszczyński

Marcin Bubółka

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj według tagów
Podążaj za nami
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin

agencja aktorska

bottom of page